KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12848360
nr 1284 8360
Carl R Saxild. Avenyn, Göteborg. Signerad. Olja på duk, 37x47 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 28 oktober 2019
kl 20:34:15
100 kr
250 kr
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)